Prejsť na obsah
CENTRUM PRVÉHO KONTAKTU PRE ZÁKAZNÍKOV: 0800 100 808
banner o spolocnosti logo
Banner spolocnost budova
Banner vyroba
Banner vyroba 2

Výroba a starostlivosť o procesy

Výrobná hala a skladové priestory na spracovanie plastových a hliníkových profilových systémov sú na ploche viac ako 20.000 m2. Výrobný areál disponuje špičkovým výrobným zariadením, ktoré je zárukou výroby kvalitných okien a dverí. Moderné výrobné zariadenia umožňujú reagovať na individuálne požiadavky zákaznikov.

Okná a dvere sú vyrábané na počítačmi riadenej technológii ako sú: CNC riadené dvojkotúčové píly a nárezovo obrábacie centrá, štvorhlavové rohovacie automaty, poloautomatické centrá na montáž kovania a vertikálne linky s pneumatickými zasklievacími stojanmi.

Výrobné stroje sú na oddelení plánovania výroby on-line napojené na konštrukčný program. Vysoká výrobná kapacita patrí svojimi technickými parametrami do európskej špičky. Okrem vysokej kapacity garantuje dokonalé spracovanie materiálov a pri výrobe minimalizuje možnosť pochybenia ľudským faktorom. Výrobné zariadenia sú dodané od európskych dodávateľov, akými sú firmy ELUMATEC, EMMEGI, SCHÜCO, PRESSTA EISELE ALUMA ČS.

 

vyrobna hala

FENESTRA Sk® spĺňa požiadavky noriem systému manažérstva kvality. Preukazuje svoju schopnosť trvalo poskytovať produkty, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka a príslušných predpisov. Neustále zvyšuje mieru spokojnosti zákazníka a zároveň zlepšuje systém manažérstva v spoločnosti.

Spoločnosť FENESTRA Sk® aplikovala všetky požiadavky noriem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 a vytvorila dokumentovaný systém kvality vybraných procesov. Tento systém implementovala a priebežne udržiava. Neustále monitorovanie, meranie a analyzovanie procesov zabezpečuje spätnú väzbu pre neustále zlepšovanie ponúkaných produktov a služieb.

 

O spoločnosti
© 1997 - 2021 FENESTRA Sk, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené
Realizácia Fusion IS, s.r.o.