Prejsť na obsah
CENTRUM PRVÉHO KONTAKTU PRE ZÁKAZNÍKOV: 0800 100 808
banner o spolocnosti logo
Banner spolocnost budova
Banner vyroba
Banner vyroba 2

Prozákaznícka orientácia

prozakaznicka orientaciaFENESTRA Sk® prináša premyslené HIGH-TECH výrobky k uspokojeniu nárokov každého klienta.

Jedinečné výrobky na mieru interpretujúce váš osobný štýl. Rozmery, farby a tvary okien a dverí sú dostupné v rôznych dizajnových a komfortných prevedeniach. Môžete sa rozhodnúť kombinovať rôzne varianty vlastností vybavenia a parametrov okien, s cieľom vytvoriť vlastný pohľad na harmóniu pohodlia a tepla domova.

Okná a dvere sú koncipované a vyrábané precízne, aby zabezpečovali maximálne izolačné vlastnosti. Výraznym spôsobom znižujú spotrebu energií. Tlmia hluk a ochraňujú váš domov pred vlámaním. Zároveň spĺňajú najprísnejšie parametre európskej certifikácie.

Okná a dvere od FENESTRA Sk® sa dokážu svojím dizajnom prispôsobiť každému architektonickému štýlu. Prinášajú nielen zvýraznenie jedinečných čŕt vášho domova, ale poskytujú aj pohodlie vášmu súkromnému priestoru.

Zamestnanci a spolupracovníci FENESTRA Sk® iniciatívne dovzdávajú svoje odborné schopnosti, aby uspokojili očakávania zákazníkov. Pristupujú zodpovedne ku všetkým činnostiam: od projektovania k realizácii, od prepravy k dodávke a od montáže k záručnému/po-záručnému servisu.

Zákazník a jeho individualita je najdôležitejšia pre každú činnosť FENESTRA Sk®.

 

O spoločnosti
© 1997 - 2021 FENESTRA Sk, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené
Realizácia Fusion IS, s.r.o.